Новина

Лінійка стабілізаторів NIK STV поповнилася новою моделлю на 1,4 кВт

Новинка дістала назву NIK STV - 01m. Максимальна потужність стабілізатора - 1,4 кВт. Прилад призначений для забезпечення стабілізованою напругою систем управління автономним опалюванням, холодильників, пральних машин, телевізорів, комп'ютерів і т. д. (залежно від повної потужності техніки, що підключається).

При створенні NIK STV - 01m використана симисторная система регулювання вихідної напруги на 16 ступенів. Унікальна мікропроцесорна технологія Volt Protector забезпечує стабільну роботу устаткування в широкому діапазоні мережевої напруги від 145 В до 280 В.

Також завдяки технічному рішенню, використаному в стабілізаторі, не спотворюється форма синусоїди вихідної напруги. Крім того, прилад працює в усьому діапазоні вихідних навантажень - від холостого ходу і до максимально допустимої.

У вузлі регулювання напруги не використовуються механічно зношувані деталі, як в стабілізаторах інших типів. Це гарантує значно триваліший термін служби приладу і максимально швидку реакцію на аномалії мережі - не більше 0,02 с.

Завдяки використанню пасивної системи охолодження стабілізатор працює безшумно. Індикація параметрів пристрою відображається на рідкокристалічному дисплеї.

Поширити: