Новина

Два нових стабілізатори напруги з’явилися в модельному ряді NIK STV

Новинки отримали назви NIK STV-6000 і NIK STV-8000. Стабілізатори вбережуть електроприлади від негативних наслідків коливань напруги як в квартирі або приватному будинку, так і в офісі або на підприємстві.

Цифри в назвах моделей вказують на потужність у вольт-амперах. Як і в інших представників лінійки NIK STV, при створенні нових стабілізаторів використана унікальна мікропроцесорна технологія Volt Protector, яка забезпечує високу надійність приладів і дозволяє підтримувати стабільну роботу підключеного обладнання в широкому діапазоні мережевої напруги - від 135В до 300 В. При цьому стабілізатор працює в усьому діапазоні вихідних навантажень - від холостого ходу і до максимально допустимої потужності.

Система регулювання вихідної напруги на тиристорних елементах забезпечує високу точність стабілізації. Це означає, що у разі будь-яких допустимих коливань напруги в мережі відхилення від стандартних 220 В не буде перевищувати 3-5%. А швидкість реакції на аномалії мережі становить не більше 0,02 с.

Плавність регулювання вихідної напруги забезпечують 16 ступенів стабілізації. Завдяки низькому власному енергоспоживанню стабілізатор також має високий коефіцієнт корисної дії - від 98% і вище.

На рідкокристалічному дисплеї стабілізатора відображаються найбільш важливі параметри його роботи - вхідна і вихідна напруга, потужність підключених споживачів, вхідний струм, повідомлення про можливі несправності. Також екран показує назву моделі – обидві новинки виконані в однаковому компактному корпусі. Покриття стабілізаторів темно-синього кольору металік матове і стійке до появи подряпин або сколів в процесі експлуатації. Електроприлади підключаються до стабілізатора через клемну колодку.

Поширити: