We create smart systems

 • 21 рік досвіду на українському та світовому ринках
 • Комплексні рішення складних інженерних завдань "під ключ"
 • Раціональний та відповідальний метод ведення бізнесу
Про компанію

ТОВ «НІК»

На нашій планеті безперервно йде процес скорочення числа доступних енергетичних і природних ресурсів. У цих умовах стає актуальним посилення контролю за їх раціональним використанням.

ТОВ «НІК» – одна з найбільших компаній у Східній Європі в галузі розробки та реалізації інтелектуальних автоматизованих систем обліку енергоресурсів, систем енергоменеджменту, енергетичного консалтингу та інжинірингу. 

Свою діяльність компанія почала в 1997 році. За роки успішної плідної роботи зросла у велике підприємство з власним штатом кваліфікованих інженерів-проектувальників, інженерів-монтажників та програмістів.

За роки цілеспрямованої роботи встигла зарекомендувати себе як надійний і стабільний партнер. Індивідуальний підхід з боку компанії є запорукою довгострокових стратегічних взаємин з клієнтами.


Автоматизація в системах обліку і контролю енергоресурсів – це потужний інструмент  збору даних та їх аналізу, виявлення і попередженя шахрайства, а також зниження операційних витрат енергокомпаній на отримання інформації з лічильників. Компанія успішно реалізує проєкти по впровадженню і обслуговуванню системи АСКОЕ (Advanced Metering Infrastructure) AMI-систем як в Україні, так і поза її межами.


Також, компанія спеціалізується на комплексних рішеннях по резервному і автономному електропостачанню.
У 2010 році компанія «НІК» отримала ексклюзивний мандат на реалізацію та обслуговування газових електростанцій всесвітньо відомої компанії Generac Power Systems, США на території України (діапазон потужностей від 5 до 9000 кВт). В цьому ж році приступила до власної збірки бензинових і дизельних електростанцій під брендом «NiK» – на базі комплектуючих з США, Японії та Китаю (діапазон потужностей від 2 до 2000 кВт). 


Починаючи з 2016 року компанія успішно займається реалізацією проєктів по будівництву сонячних електростанцій та підключення «зеленого» тарифу як для побутового, так і для промислового секторів.

Детальніше
НІК це:

Ключові напрямки діяльності

 • Вимірювальне обладнання

  Вимірювальне обладнання

  Реалізація лічильників електроенергії, води, тепла, газу

  Читати далі
 • Складні смарт системи

  Складні смарт системи

  Розробка і впровадження AMI-систем (АСКОЕ) та інших систем автоматизації і управління в сфері енергетики, а також систем автономного / резервного енергозабезпечення

  Читати далі
 • Інжиніринг

  Інжиніринг

  Аудит, проєктування та консалтинг

  Читати далі
 • Програмне забезпечення

  Програмне забезпечення

  Розробка та впровадження програмних комплексів верхнього рівня

  Читати далі
Завантажити

Каталоги та буклети компанії