The warranty period for devices

If you do not know if your device is covered by the warranty period, please note the following: 

The manufacturer’s warranty is calculated from the date of manufacture. If you have a receipt for the purchase of the goods, then the warranty for the device is considered from the moment of the purchase and sale transaction. 

 

The warranty period of operation of devices manufactured by LLC “NIK-Electronics”:

 

Device type: Warranty:
Counter   2303, 2301, 2300, 2307 3 years
Meter 2102, 2104, 2100 5 years
Data collection controller KS 3 years
Switching controller KK-13-10, KK 03, KK 01 5 years
Box DOT 3.1 3 years
Heat meters 7071, 7051, 7061 4  years
Optical head OP-02, OP-03 2 years
Automatic reserve input ATS – 50 1 year
AGSM communication module 3 years
Radio channel extension R – 485 5 years
Switching block KP 25, KP 125 2 years
Water meter 7011 1, 5 years
User monitor ZBM-01 5 years
Repeater RT-01 5 years
Voltage stabilizer STV 3 years
Gas meter 5500 4.5 years
Access point TD-01 3 years
Current transformer TOPN-0.66…, TOPN (W) -0, 66… 1 year
PLC filter 1 year
ASKOE cabinet 3 years

 

    

 

Процедура відправки приладу на ремонт

Якщо ви помітили, що ваш лічильник не виконує свої функції, то:

 1. Перевірте чи проблема з лічильником виникла лише у вас.
 2. Спробуйте сформувати характер дефекту для того, щоб ви могли його описати кваліфікованим працівникам служби обліку електроенергії енергопостачальної організації або сервісного центру заводу.
 3. Зайдіть на сайт виробника, спробуйте знайти опис вашої несправності.
 4. Лише після того як ви остаточно впевнені, що лічильник несправний, зверніться до енергопостачальної організації з якою заключений договір. Це можуть бути обленерго, ЖЕК, обслуговуюча компанія, садове товариство.
 5. Після письмового звернення, до вас будуть направлені спеціалісти від енергопостачальної організації (ЖЕКу, обслуговуючої компанії, садового товариства), які мають право провести розпломбування та зняти лічильник з точки обліку.
 6. Підключення напруги мережі живлення до будинку (квартири, офісу, будівлі) на момент перебування лічильника в сервісному центрі, за домовленістю з енергопостачальною організацією, може бути виконано напряму (в цей момент нарахування за спожиту електроенергію відбувається по середньомісячному споживанню) або може бути тимчасово встановлено інший лічильник, що належить енергопостачальній організації.
 7. Якщо лічильник доведеться відправляти вам особисто, необхідно знайти коробку на прилад (якщо відсутня, відновлення платне), паспорт до лічильника (якщо відсутній, відновлення платне) та протокол параметризації, у випадку якщо лічильник запрограмований на два або більше тарифів.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Якщо ви не покладете протокол параметризації або не вкажете в листі вашу тарифну сітку, параметризація на тарифи після ремонту проведена НЕ БУДЕ
(буде проведено стандартну заводську параметризацію на один тариф Т1).

 1. Необхідно скласти супровідного листа, в якому вказати причину відправки, адресу отримання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти або номер Viber для зворотного зв’язку та інше.
 2. Після цього, лічильник відправляється компанією-посередником ТОВ «НОВА ПОШТА» згідно вказаної адреси на сайті в розділі «Доставка продукції до заводу виробника».
 3. Коли лічильник буде отримано на заводі, на ваш номер телефону, який зазначено в ТТН Нової Пошти, прийде СМС повідомлення, про підтвердження отримання посилки.
 4. У разі виникнення додаткових питань – з вами зв’яжуться спеціалісти нашого Сервісного Центру.

 

Звертаємо увагу, що Компанія ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» забезпечує розробку, виробництво та сервісне обслуговування приладів обліку NIK та обладнання для побудови автоматизованої системи обліку електроенергії в Україні. Сервісний Центр з ремонту та обслуговування лічильників, та обладнання NIK працює у складі компанії, інших авторизованих сервісних центрів з ремонту лічильників та обладнання NIK на території України немає.

Додаткові послуги сервісного центру

Сервісний Центр ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» надає наступні додаткові послуги по продукції NIK:

 • Вичитка інформації, що збережена в пам’яті електронного лічильника;
 • Проведення параметризації електронного багатотарифного лічильника;
 • Проведення заміни вбудованого елементу живлення в багатотарифному електронному лічильнику;
 • Проведення синхронізації дати та часу у багатотарифному електронному лічильнику;
 • Скидання паролю доступу до електронного лічильника до заводського;
 • Виготовлення дублікату паспорту на прилад обліку.

Вартість послуг ви можете уточнити в Сервісному Центрі ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА».

Доставка Новою Поштою

Для зручності та економії вашого часу, ТОВ «НІК-Електроніка» пропонує відправляти продукцію компанією-перевізником ТОВ «НОВА ПОШТА». Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 506 від 11 квітня 2002 року «Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів», транспортні витрати пов’язанні з доставкою малогабаритних товарів покладені на споживача, так як в пункті № 29 вказано наступне: «Великогабаритні товари і товари вагою понад 5  кілограмів доставляються  на ремонт та повертаються споживачеві  силами і засобами продавця,  виробника, виконавця (підприємства, що виконує їх функції).»

До малогабаритних товарів відносяться лічильники трьохфазні – не більше 2,3 кг, однофазні – не більше 1 кг, комунікаційне обладнання –  не більше 2 кг.

До великогабаритних товарів відносяться стабілізатори напруги, які відправляються на сервісне обслуговування за рахунок заводу-виробника.

Прилади, в яких сплив термін гарантійного обслуговування відправляються за кошти споживача.

 

Відправлення в Сервісний Центр в місті Дніпро:

Адреса: м. Дніпро, відділення Нової Пошти №2, вул. Академіка Янгеля, 40

Отримувач: ТОВ «НІК-Електроніка»

Телефон: +38 050 355 93 45

Контактна особа: Шаранов Сергій

Що відправляти: лічильники типу NIK (всіх модифікацій) для проведення гарантійного та після гарантійного ремонту: 2303, 2301, 2307, 2300, 2102, 2100, 2104. Також лічильники газу, води, трансформатори струму та колодки монтажні (комутаційні).

Відправлення в Сервісний Центр в місті Вишгород:

Адреса: м. Вишгород, відділення Нової Пошти №1, вул. Кургузова, 14

Отримувач: ТОВ «НІК-Електроніка»

Телефон: +38 050 387 61 10

Контактна особа: Лінійчук Віктор

Що відправляти: всі моделі лічильників для проведення детального технічного обстеження та комунікаційне обладнання (КС, КК, РТ-01, Р-485), стабілізатори напруги (STV), лічильники тепла (7071, 7061) для проведення ремонту як гарантійного так і післягарантійного.

Перевірте наявність необхідних документів перед відправкою.

УВАГА! Якщо ви не правильно відправили продукцію, ТОВ НІК-Електроніка не несе відповідальності за допущені помилки, та не сплачує рахунки за зберігання. Якщо прилади обліку відправлені не в той сервісний центр, компанія не гарантує своєчасне виконання робіт, в зв’язку з витрачанням додаткового часу на пересилку товару між сервісними центрами.

Батарейки та їх заміна

В тарифних електронних лічильниках виробництва NIK, для збереження часу в приладі обліку, в якості елемента живлення, використовуються літієві батарейки CR2032 («таблетка», напругою 3 В) та батарейки ½ АА ER14250 («бочонок», напругою 3.6 В).

Однофазні лічильники НІК 2102 і НІК 2104, з назвою кирилицею мають вбудовану батарейку CR2032.

Трьохфазні лічильники НІК 2303 в чорному корпусі, з назвою кирилицею, мають вбудовану батарейку CR2032.

Трьохфазні лічильники НІК 2303L і 2303i та однофазний лічильник НІК 2104 (випуклий заокруглений корпус), з назвою кирилицею, мають вбудовану батарейку ½ АА ER14250.

Однофазні лічильники NIK 2100, NIK 2104 та трьохфазні лічильники NIK 2300, NIK 2303 і NIK 2307, з назвою латиницею, мають вбудовану батарейку ½ АА ER14250 зі спеціальним роз’ємом (у вільному продажу такої батарейки немає, її можна замовити у Сервісному Центрі ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА»).

Номінальна напруга батарейки:

– CR2032 мають номінал 3 В, установка допускається при напрузі не нижче 2,8 В;

– ½ АА ER14250 мають номінал 3,6 В, установка допускається при напрузі не нижче 3,4 В.

Заміна батарейки:

– батарейку потрібно міняти тоді, коли з’являється індикація на РК дисплеї піктограмою «батарейка» (наприклад,).

– для заміни батарейки потрібно мати доступ до оптопорту (непрозора кришечка на кожусі лічильника);

– міняти батарейку необхідно під напругою, для того, щоб не відбувся збій часу в лічильнику;

– в приладах НІК 2303 в чорному корпусі необхідно міняти батарейку спеціальною, ізольованою від дії напруги, викруткою, тому що батарейка може знаходитись під напругою у 220 В!

Звертаємо Вашу увагу, що проводити заміну вбудованої в лічильник батарейки може лише енергопостачальна або інша обслуговуюча та уповноважена на проведення вказаної роботи організація!

Заміну вбудованої в лічильник батарейки можна провести у Сервісному Центрі ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» за попередньою домовленістю.

 

Адреса сервісного центру в місті Київ/Дніпро та графік роботи

Якщо вам потрібно привести лічильник особисто, то наші сервісні центри будуть з радістю вас бачити за адресою:

М. Київ:

Вул. Маршала Тимошенко, 13А, офіс 606.

Графік роботи: вівторок та четвер з 09:00 до 17:00. Контактний номер телефону + 380 (50) 387 61 10.

Звертаємо вашу увагу на те, що за даною адресою відбувається лише прийом та видача приладів. З Києва лічильник буде відправлено на завод в місто Вишгород, з Вишгороду у разі необхідності ремонту лічильник відправляється до заводу в місті Дніпро. Даний логістичний ланцюг потребує додаткового часу, тому ми рекомендуємо розглянути варіант відправки лічильника перевізником ТОВ «НОВА ПОШТА», що значно скоротить терміни перебування приладу обліку на обслуговуванні.

Сервісний центр знаходиться поблизу зі станцією метро «Мінська», поруч із університетом імені Бориса Грінченко. Якщо вам складно знайти офіс, зверніть увагу на додаткові фото та карту:

М. Дніпро:

Вул. Будівельників 34. Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 08:00 до 16:30.  Контактний номер телефону + 380 (50) 355 93 45

Просимо звернути увагу на той факт, що наш сервісний центр займається ремонтом і обслуговуванням продукції виключно торгової марки NIK!

 

Можливість ремонту приладів інших виробників

Сервісний Центр ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА» приймає на ремонт та обслуговування продукцію виключно торгової марки NIK, виробництва ТОВ «НІК-ЕЛЕКТРОНІКА».