Новина

Сертифікат експертизи типу для KC-02.UVW.X

     Контролер збору даних KC-02.UVW.X розробки та виробництва ТОВ "НІК-ЕЛЕКТРОНІКА" отримав сертифікат експертизи типу від ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» .

     Сертифікат зазначає, що контролер відповідає вимогам технічного регламенту радіообладнання, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України № 355 від 24 травня 2017 р.

     Технічний регламент радіообладнання встановлює вимоги до радіообладнання, яке надається на ринку та вводиться в експлуатацію в Україні незалежно від форми постачання, включаючи реалізацію радіообладнання дистанційним способом. Однією з суттєвих вимог Технічного регламенту передбачено, що радіообладнання повинно бути розроблено таким чином, щоб забезпечити захист здоров'я, безпеку людей і домашніх тварин, захист власності, в тому числі з урахуванням вимог безпеки. Технічний регламент радіообладнання з урахуванням особливостей національного законодавства повністю відповідає положенням Директиви 2014/53/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 16 квітня 2014 року про гармонізацію законодавства держав-членів щодо постачання на ринок радіообладнання і скасування Директиви 1999/5/ЄС, зокрема, щодо вимог до радіообладнання, процедур оцінки відповідності, надання на ринку та введення в експлуатацію радіообладнання, зобов'язань суб'єктів господарювання, ринкового нагляду, вимог до призначених органів та процедур їх призначення.

Поширити: