Пожалуйста,
выберите вашу область

Компанія "НІК" стабільно розвивається с 18-ти річною історією роботи в сфері енергетики і виробництва. Власні інженерні та програмні розробки дозволяють компанії займати лідируючі позиції.

Компанія прагне до створення потужної самостійної інженерно-технічної бази для розробки і впровадження прогресивних технологій в життя сучасної людини.а.

Ми зацікавлені в розвитку власного потужного потенціалу на основі ідей і розробок висококваліфікованих фахівців інженерно-технічного профілю.

Компанія «НІК» відкриває свої двері для фахівців вищого пілотажу в області електротехніки, електромеханіки, IT-технологій; професіоналам, які втілюють у життя нові системи і проекти в галузі газогенерації, енергообліку, енергоменеджменту; людям, з вродженим бажанням освоювати все нове, вчиться кожен день, і давати реальний результат, який буде працювати і приносити користь оточуючим.

У компанії легко адаптується багатонаціональний колектив. Ми знаходимося в постійному пошуку фахівців, з усіма знаходимо точки дотику, і спільними зусиллями добиваємося поставлених цілей. 

Надсилайте свої резюме за адресою: hr@nik.net.ua

 

Відкриті вакансії:

 

Директор проекту (Фізико-хімічна освіта ОБОВ'ЯЗКОВО) >

Інженер-розробник компенсаторів реактивної потужності 6-8 кВт >

Інженер-конструктор АСУ >

Інженер електронщик >

Спеціаліст з реалізації товарів в Казахстані (Алмати), Менеджер з продажу >

Спеціаліст з реалізації товарів у Грузії (Тбілісі), Менеджер з продажу >

 

Шановні відвідувачі,

пропонуємо вам залишити відгуки про роботу нашого HR відділу, відповівши на кілька запитань анкети.

Це займе всього кілька хвилин і допоможе поліпшити нашу роботу.

 

   Відповісти на питання >