Пожалуйста,
выберите вашу область

ТОВ «НІК» - одна з найбільших електротехнічних компаній-виробників вимірювальних приладів і АСКОЕ в Східній Європі. Центральний офіс знаходиться в м. Київ, Україна.

Основні сфери інтересів компанії «НІК»:

Більше 5-ти років тому компанія «НІК» прийняла рішення розробляти smart- прилади та системи з обліку енергоресурсів. На сьогоднішній день на власних заводах і лабораторіях компанії працює більше 600 співробітників: інженери-розробники, програмісти та інші висококваліфіковані фахівці. Компанія сертифікована за стандартами ISO 9001: 2008 та ISO 14001: 2004 (TÜV Thüringene.V.).
Перейти в розділ приладів обліку енергоресурсів >

На нашій планеті безперервно і дуже бурхливо йде процес зростання чисельності населення, що призводить до скорочення числа доступних енергетичних і природних ресурсів. У цих умовах стає актуальним посилення контролю за їх раціональним використанням.

Автоматизовані системи обліку і контролю енергоресурсів – потужний інструмент у руках фахівців для отримання «з перших вуст» достовірної інформації про енергоспоживання об'єктів обліку, її аналізу, виявлення і припинення злодійства енергоресурсів, зниження операційних витрат енергокомпаній на отримання інформації з приладів обліку.

На базі «розумних» лічильників обліку електроенергії, промислових контролерів, спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення власного виробництва ми створюємо автоматизовані системи комплексного обліку енергоресурсів – АСКОЕ NovaSyS (Advanced Meter Management).
Перейти в розділ AMI (АСКОЕ) побутовий сектор >
Перейти в розділ AMI (АСКОЕ) промисловий сектор >
Перейти в розділ ЛОСОД (ЛУСОД) >